Účtovník senior

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiaczaujímavé odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie evidencie prijatých a odoslaných faktúr a ich účtovanie
- vedenie evidencie dlhodobého majetku a účtovanie zaradenia, vyradenia a odpisov
- spracovanie periodických účtovných, štatistických a iných výkazov
- spracovanie daňových priznaní k všetkým daniam, ktorých sú zverené spoločnosti platiteľom
- spracovanie účtovných závierok
- zabezpečenie inventarizácie majetku a záväzkov
- vypracovanie podkladov k výročným správam zverených spoločností
- príprava podkladov pre účely auditu ročnej účtovnej závierky

- Flexibilný pracovný čas
- Okrem klasickej dovolenky máte 5 dni voľna navyše
- Zvýhodnené produkty spoločnosti
- Príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Prosím zašlite svoj štruktúrovaný životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Dcérska spoločnosť významnej bankovej inštitúcie

Požiadavky na zamestnanca

-zodpovednosť
-precíznosť
-orientácia na výsledok (kvantitatívne i kvalitatívne ukazovatele)
-tímový hráč

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3869134  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac