Office Manager/Executive Assistant

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- Starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie a
sekretariátu
- Príprava podkladov pre vedenie, zápisy zo stretnutí
- Evidencia, príprava a archivácia dokumentov
- Spracovanie pošty a zodpovednosť za pokladňu a účtovné doklady
- Komunikácia s klientmi (externými aj internými) spoločnosti, s
úradmi, organizáciami, obchodnými partnermi a pod.
- Príprava a organizácia školení
- Práca s interným systémom
- Organizovanie interných akcií a podujatí
- Intenzívna spolupráca s finančným útvarom spoločnosti

-práca v stabilnej spoločnosti
-zaujímavé zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Dcérska spoločnosť významnej a úspešnej banky na slovenskom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Proaktivita
-Príjemné a profesionálne vystupovanie
-Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
-Organizačné zručnosti
-Asertívna komunikácia
-Precíznosť a svedomitosť
-Skúsenosť s prácou s pokladňou a s (finančnými) reportmi výhodou

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3701864  Megjelentetés dátuma: 27.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac