Asistent (Brigádnik)

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre študentov, ktorí sa zaujímajú o oblasť ľudských zdrojov.
Čo bude hlavnou náplňou Vašej práce?

- administratívna a organizačná podpora chodu kancelárie
- podpora tímu konzultantov a školiteľov spoločnosti v rámci jednotlivých projektov
- prijímanie klientov/kandidátov, zabezpečenie občerstvenia pre klientov a návštevy
- telefonická, emailová a osobná komunikácia s klientmi/kandidátmi
- práca s internou databázou spoločnosti

- sebarealizácia a nadobudnutie skúseností z oblasti HR
- práca v príjemnom prostredí
- možnosti ďalšieho vzdelávania

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o zamestnanie. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku zašlite v elektronickej forme na emailovú adresu [email protected].

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte aby spoločnosť Consilium Consulting, s.r.o. spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme administratívnu podporu do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- príjemné vystupovanie
- schopnosť zvládať viac priorít naraz, dobrý time manažment
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2255598  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou