Personalista v rakúskej spoločnosti - Bratislava

Con-Fox-Bau k.s.

Miesto práce
Kutuzovova 17, 83103 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a vedenie osobnych pohovorov s elektrikarmi,
- vyber vhodnych zaujemcov na volne pracovne miesta elektrikarov,
- zverejnovanie inzeratov k volnym pracovnym miestam pre elektrikarov na pracovnych internetovych portaloch, strankach socialnych medii,...
- vyhladavanie novych zaujemcov o pracu elektrikara
- telefonicka a elektronicka komunikacia s novymi zaujemcami o pracu a s elektrikarmi pracujucimi u nasich klientov

- dynamicke pracovne prostredie
- vyuzitie organizacnych schopnosti
- dlhodoba perspektiva zamestnania
- dobre platove podmienky

Vase zivotopisy v nemeckom jazyku spolu s fotografiou zasielajte prosim na emailovu adresu:
[email protected]

Kontaktna osoba: Mgr. Zofia Strakova

Viac informacii o nasej spolocnosti na webstranke: www.consilatio.net

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Slovensko-rakuska firma posobiaca v oblasti: elektrikarske prace v ramci Rakuska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sprostredkovanie prace a personalne poradenstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, teamovy duch, vysoke socialne kompetencie, komunikativnost, samostatnost a presnost v praci

ConFox-Bau k.s. sprostredkováva prácu montérom suchých stavieb (sadrokartonistom) a taktiež elektrikárom v Rakúsku a to vo Viedni a najbližšom okolí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2826040  Megjelentetés dátuma: 11.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000,- eur