Elektrikár/Údržbár - Rakúsko (Viedeň-okolie, Niederösterreich, Burgenland)

Con-Fox-Bau k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma Consilatio MED k.s. hľadá elektrikárov v oblasti údržby meracej, riadiacej a regulačnej techniky v rámci našich stavebných projektov v Rakúsku. Ponúkame prácu vykonávanú na základe živnostenského oprávnenia.
Požadujeme:
- ukončené vzdelanie v odbore elektrotechnika,
- výučný list výhodou,
-vyhláška § 23, 24
- pracovné skúsenosti s meracou, riadiacou a regulačnou technikou,
- veľmi dobrú znalosť nemeckého jazyka,
- vodičský preukaz sk. B,
- vlastné auto,
- vlastné náradie,
- vlastný ochranný pracovný odev, ochranné okuliare, ochrannú prilbu

Naša firma zabezpečuje komunikáciu s objednávateľom a vystupujeme ako kontaktná osoba pre klienta.
Ponúkame:
- prácu na rôznych projektoch,
- dobré pracovné prostredie,
- dlhodobú spoluprácu,
- dobré platové podmienky 14-16 Eur/hodina,
- ubytovanie,
- firemný mobil,
- dopravný paušál

Životopis, fotografiu, kópiu živnostenského oprávnenia, kópiu dokumentov o dosiahnutom vzdelaní a referencie posielajte na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Realizácia stavebných projektov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektroinštalácie, elektromechanika, mechatronika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a efektívna organizácia pracovného času,
- presnosť a spoľahlivosť,
- solídne vystupovanie,
- vysoká orientácia na klienta aj v stresových situáciách,
- veľmi dobré znalosti nemeckého jazyka

ConFox-Bau k.s. sprostredkováva prácu montérom suchých stavieb (sadrokartonistom) a taktiež elektrikárom v Rakúsku a to vo Viedni a najbližšom okolí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2718903  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016