Tele Sales / Inside Sales Manager B2B

Connex CEE s.r.o.

Miesto práce
Česká 3, 831 03 Bratislava, Bratislava III
Termín nástupu
01.10.2019
1 500 - 1 800 EUR/mesiac1500 EUR až 1800 EUR / mesačne + provízie z predaja v priemere okolo 500 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových firemných klientov a starostlivosť o stálych klientov na území Slovenska a Českej republiky
- Telefonické predstavenie a predaj obľúbených produktov a riešení vrátane projektového manažmentu
- Dohadovanie termínov obchodných stretnutí s klientmi pre kolegov v teréne
- Príprava a zasielanie obchodných ponúk firemným klientom

- možnosť práce s jedinečným a veľmi atraktívnym portfóliom marketingových služieb a produktov
- v prípade úspešnej činnosti možnosť dosiahnutia vysokých príjmov z predajných provízií (v závislosti od výsledkov / smerom nahor neobmedzene)
- pravidelné obchodné školenia a semináre v centrále CONNEX-u v Rakúsku
- atraktívne voliteľné benefity v rámci súťaží predaja
- možnosť účasti na skupinových incentive zájazdoch v exotických svetových destináciach
- dlhodobá stabilná práca, pozadie úspešnej, etablovanej firmy
- možnosť osvojenia si rozsiahleho marketingového know-how
- prístup k dovolenkovým produktom spoločnosti s výraznou zľavou

V prípade Vášho záujmu, prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list v nemeckom a slovenskom jazyku e-mailom na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

B2B predaj, telefonický predaj alebo marketing

Počet rokov praxe

3

- prax z práce s klientmi, ideálne v oblasti B2B predaja alebo úspešného telefonického predaja
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- presvedčivý slovný aj písomný prejav
- nadšenie pre predaj a radosť z konverzácie s ľuďmi
- systematickosť, precíznosť a usilovnosť
- pozitívny, proaktívny prístup k spolupráci s kolegami

CONNEX Marketing Group sa ako vedúci poskytovateľ dovolenkových incentive produktov v strednej Európe špecializuje na prípravu a realizáciu vysoko kvalitných hotelových poukazov pre vernostné programy a rôzne firemné motivačné potreby. Zmluvne spolupracuje s viac ako 2 000 troj- až päťhviezdičkovými hotelmi v 16 krajinách Európy. Pôvodom rakúska spoločnosť CONNEX existuje už viac ako 30 rokov, počas ktorých postupne rozšírila svoju činnosť na západnú a strednú Európu, kde sa stará o významných firemných klientov v oblasti vernostných programov, promotion akcií a motivačných aktivít. V krajinách CEE firma úspešne pôsobí prostredníctvom svojho zastúpenia v Bratislave od roku 2005 a pre ďalší rozvoj svojich aktivít hľadá posilu do tímu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3708436  Megjelentetés dátuma: 30.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac1500 EUR až 1800 EUR / mesačne + provízie z predaja v priemere okolo 500 EUR / mesiac