Customer Service Specialist

Connex CEE s.r.o.

Miesto práce
Česká 3, 831 03 Bratislava, Bratislava III
Termín nástupu
02.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákaznícky servis pre slovenský, český a maďarský trh. Náplň práce zahŕňa:

- ťažiskom práce bude obsluha zákazníkov na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, a to v slovenskom (prípadne českom) a maďarskom jazyku na všetkých úrovniach, konkrétne ide o rezervačnú službu hotelových pobytov pre užívateľov poukazov,
- komunikáciu s hotelmi ako partnermi firmy,
- kompletné vybavovanie želaní zákazníkov a riešenie reklamácií,
- každodenný kontakt s rakúskou centrálou firmy v nemeckom jazyku,
- poskytovanie služieb zákazníckeho servisu zahŕňa prácu cez telefón, e-mail, webové stránky a administračný systém spoločnosti.

- bonusy na základe výkonu (minimálne 2x ročne)
- vstupné školenie
- stravné lístky nad rámec zákonom stanovenej sumy
- účasť na firemných výletoch v atraktívnych destináciach
- práca v medzinárodnom tíme s možnosťou kariérneho postupu
- prístup k atraktívnym cestovným produktom firmy so zamestnaneckou zľavou

V prípade Vášho záujmu, prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom, maďarskom a nemeckom jazyku a krátky motivačný list e-mailom na adresu [email protected]. Prosím uveďte aj Vaše číslo mobilného telefónu, pretože vyhovujúcich kandidtátov budeme kontaktovať telefonicky a pozývať ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonómia, manažment, jazyky

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom
- stredne pokročilá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
- výborná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na zákazníka a zdvorilosť
- usilovnosť, spoľahlivosť a precíznosť
- schopnosť pracovať v tíme
- odolnosť voči stresu

CONNEX Marketing Group sa ako vedúci poskytovateľ dovolenkových incentive produktov v strednej Európe špecializuje na prípravu a realizáciu vysoko kvalitných hotelových poukazov pre vernostné programy a rôzne firemné motivačné potreby. Zmluvne spolupracuje s viac ako 2 000 troj- až päťhviezdičkovými hotelmi v 16 krajinách Európy. Pôvodom rakúska spoločnosť CONNEX existuje už viac ako 30 rokov, počas ktorých postupne rozšírila svoju činnosť na západnú a strednú Európu, kde sa stará o významných firemných klientov v oblasti vernostných programov, promotion akcií a motivačných aktivít. V krajinách CEE firma úspešne pôsobí prostredníctvom svojho zastúpenia v Bratislave od roku 2005 a pre ďalší rozvoj svojich aktivít hľadá posilu do tímu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2073608  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 - 1200 EUR/mesiac