Vodič CE (plachta, WB, skriňa - nočné jazdy)

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D-30916 Isernhagen, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.400 EUR netto (na účet)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet : 5 vodičov

Pre logistickú firmu hľadáme vodiča kamiónu:
* jazdí sa vnútro DE, trasa Hannover, Hamburg, Bremen, Mannheim, Stuttgart
* kamióny : MAN + Plachta (náves ale aj príves) / WB / Skrine
* tovar: zberný tovar, nový papier, kartóny
* jazdí sa PO - PIA, zväčša nočné jazdy
medzi 05:00 - 08:00 hod. vykládka / pauza / 18.00 - 19.00 nakládka / jazda
TURNUSY 4+1

* mesačný plat vrátane diét a príplatkov v čistom 2.400 EUR
* nemecká pracovná zmluva
* sprostredkovanie bez poplatkov
* kompletná starostlivosť o vodiča: firma vybavuje rodinné prídavky, formulár E106 atď. za vodičov

Kópie dokladov (VP, KKV,KV) a životopis zasielajte na našu adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk. CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký alebo anglický alebo poľský jazyk na úrovní A2 (lepšie základy)
* ADR výhodou, no nie podmienkou

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3335790  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.400 EUR netto (na účet)