Personalista, ľudské zdroje a personalistika

CONFED SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hadovská cesta, Komárno
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2022
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti. Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia,
Definície pozícii a požiadaviek na ich obsadenie.
Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
Administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov.
Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR
Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov.
Nastavovanie systému školení a participácia na školiacich aktivitách.
Vedenie mzdovej agendy
Skúsenosti s vedením účtovnej agendy sú výhodou

príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
stravné na dobíjacie karty
zmluva priamo v spoločnosti
mikuláš
vianočná party
bezplatné parkovanie v areáli firmy
preplácanie cestovného do určitých kilometrov (aj pre komárňanov)
preplatenie rekreačného pre zamestnancov zamestnaných viac ako 24
mesiacov
príspevok pri narodení dieťaťa
možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Confed Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Holandskej firmy Confed Wiring & Assembly BV zastúpenej na Slovensku v Komárne od roku 2009. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba káblových zväzkov pre priemyselné použitie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3335572  Megjelentetés dátuma: 18.11.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac