Obchodník (východní Slovensko)

CONECTIO GROUP s.r.o.

Místo práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ideální kandidát má stavební vzdělání, minimálně základy AutoCADu a komunikativní znalost angličtiny.

Náplň práce:

  • Vyhledávání projektů
  • Komunikace s architekty, developery a klíčovými dodavateli
  • Poskytování technické podpory architektům a realizátorům projektů
  • Příprava cenových nabídek
  • Pravidelný reporting

Požadavky:

  • Vzdělání ve stavebním oboru
  • Zkušenost v obchodě
  • Středně pokročilá znalost AJ
  • Technické myšlení, min. základy AutoCAD
  • Komunikativní dovednosti
  • Samostatnost a tah na branku
  • Zodpovědný přístup a spolehlivost
  • Aktivní řidič

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení navázané na plnění cílů
  • Možnost práce na bázi „home office“
  • Zaškolení a rozvoj v oboru, účast na mezinárodních akcích
  • Služební vůz, notebook, mobilní telefon
  • Práci v malém týmu s pravidelnou komunikací se zahraniční centrálou
  • Prostor pro seberealizaci a schopnost prokázat obchodně-technický potenciál
  • Možnost organizovat si pracovní režim dle vlastního nastavení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně