Chyžná, Cabin stewardess na luxusné výletné lode

CONCORDIA Agency s.r.o.

Riečne lode Európa, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, USA
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
EUR 1100 - 1300 / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť ponúka účasť na konkurze pre jednu z najlepších lodných spoločností na svetovom trhu. Ide o lodnú spoločnosť, ktorá každým rokom rastie a pribúdajú jej stále nové lode a tak rozširujú svoju flotilu.

Lodna spolocnosti VIKING ponuka svojim klientom vyhodne pracovne zmluvy a to Svajciarkse, alebo Francuzske kde odvody do poistovni su odvadzane vo Svajciarsku alebo vo Francuzsku.

Preplacane cestovne naklady/letenka k nalodeniu a po dokonceni kontraktu, ubytovanie a strava zabezpecena na lodi a taktiez zaujimave sprepitne, ktore sa pohybuje okolo 700,- EUR na mesiac na osobu.

Zašlite nám čo najskôr svoj životopis s fotografiou a motivačným listom, aby sme Vás vedeli čo najskôr zaradiť do výberového konania. Ak by ste od nás nedostali odpoveď do 48 hodín, je možné, že k nám Váš e-mail nebol doručený. V tom prípade nás neváhajte prosím kontaktovať telefonicky pre overenie tejto informácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jedna z najsilnejších spoločností na trhu lodí v Európe. Spolupracujeme s nimi viac ako 10 rokov. Seriózny prístup k zamestnancom. Oceňovaná spoločnosť aj medzi zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je potrebné, aby nový člen kolektívu bol tímovým hráčom a vykonával svoju prácu zodpovedne a presne. Vyžaduje sa priateľská komunikácia s pasažiermi, v kolektíve aj s nadriadenými. Je potrebné, aby ste sa vedeli rýchlo učiť veciam, ktoré sú pre vás nové.

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2331838  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: EUR 1100 - 1300 / netto