Klientský koordinátor

CONCEPT CLINIC

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacZohľadnia sa skúsenosti a prax kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a príjemnú kolegyňu na zabezpečenie profesionálneho kontaktu klienta s klinikou. Vašou prácou bude:
 Starostlivosť o klientelu ambulancie plastickej chirurgie.
 Organizácia a manažment diára plastického chirurga - objednávanie klientov na konzultácie, kontroly, zákroky a operácie.
 Vystavovanie zálohových faktúr za zákroky a operácie.
 Reprezentatívne vystupovanie a efektívna a profesionálna komunikácia.
 Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií klientom.
 Zabezpečovanie komfortu pre klientov (občerstvenie, poradenstvo, servis).
 Zodpovedné a presné vedenie evidencie a dokumentácie o zrealizovaných platbách klientov za poskytnuté výkony a služby.
 Administratívna podpora - evidencia pošty, skenovanie faktúr pre účtovné oddelenie.
 Riešenie vzniknutých neštandardných situácií v súčinnosti s nadriadeným.

Bližšie informácie ohľadom pracovnej doby a podmienok budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Ponúkame Vám prácu na klinike estetickej medicíny, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- zaujímavú a perspektívnu prácu a garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie kliniky
- fantastický pracovný kolektív
- školenia a zvyšovanie znalostí a zručností
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Nástup požadujeme ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Pozitívny prístup - veľa energie, zanietenie a osobný temperament!
- Tímový hráč - sme ako rodina, takže sa vyžaduje kamarátenie sa s ostatnými kolegami
- Vynikajúce zručnosti v oblasti služieb zákazníkom - poznáte svojho klienta, ste profesionálny a priateľský
- Silné predajné a komunikačné schopnosti - viete, ako upútať svojich klientov
- Zmysel pre detail – viete veľa o malých veciach o našej značke a poskytovaných službách
- Vytvárať dlhotrvajúce vzťahy s klientmi – spolupracujete s klientmi pre dosiahnutie najlepších výsledkov
- Úprimnosť, spoľahlivosť a lojalita
- Potenciál vedomostne rásť a učiť sa
- Angličtina alebo Nemčina na komunikatívnej úrovni, prípadne ďalší iný cudzí jazyk je výhodou
- Predchádzajúce skúsenosti v medicínskom zariadení sú výhodou, ale nie podmienkou.

Spoločnosť CONCEPT CLINIC je klinika všeobecnej a estetickej medicíny. Je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby, najmodernejšie vybavenie a holistický prístup erudovaných lekárov špecialistov a terapeutov krásy tváre aj tela. Luxusné priestory kliniky sa nachádzajú v novovybudovanej štvrti Zuckermandel v centre Bratislavy.
ID: 3868479  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac