Pracovník kontaktného centra (inbound) so slovenským jazykom

CONCENTRIX SERVICES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
od 950 €/brutto plus mesačný bonus za nadštandardné plnenie pracovných úloh do výšky 20% zo mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k rýchlo rastúcemu tímu jednej z najväčších spoločností z oblasti dodávania služieb zákazníckeho servisu na svete!

Náplň práce:
• Pomáhať zákazníkom prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo sociálnych sietí – od výberu, cez objednávku tovaru, až po popredajnú starostlivosť o zákazníka. PRÁCA NEZAHŔŇA AKTÍVNY PREDAJ ANI TELEMARKETING a je vhodná aj pre absolventov.

• Mesačný bonus do 20% z hrubej mesačnej mzdy za nadštandardné plnenie pracovných úloh a výkonnostných kritérií
• Príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
• Príspevok na cestovanie, parkovacie miesto pre auto, bicykel
• 3 dni bonusovej dovolenky
• 3 bonusové dni na regeneráciu (sick days)
• 100% preplatená PN
• Životné a neživotné poistenie, príspevok do 3. piliera
• Zvýhodnený poplatok za prémiovú zdravotnú starostlivosť, ktorý po roku plne hradíme my
• MultiSport Card – prístup do športových zariadení v 360 mestách na Slovensku a v Čechách
• Štedrý bonus za odporúčanie nových kolegov
• Príjemné pracovné prostredie s kvalitným zázemím na oddych (kuchynka s jedálňou, chill-out zóna, Xbox, kalčeto, masážne kreslo, knižnica...)
• Medzinárodný tím s bohatými možnosťami precvičovať cudzie jazyky
• Tímové aktivity – Vianočná párty, Bowling, Beach Volleyball, Secret Santa, Health Days (zdravé raňajky, fit prednášky, masáže, joga...), teplákové piatky...
• Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát má:
• Znalosť jazyka – slovenčina C1 (primárny pracovný jazyk), angličtina B2 (práca so systémami)
• Spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
• Ústretový prístup k zákazníkom
• Tímového ducha

Hi, we're Concentrix + Webhelp.

We're the tech-powered customer experience (CX) company that's creating game-changing journeys for our people and our clients and their customers.

Our people around the world have devoted their careers to ensuring every relationship is exceptional. So naturally, we're committed to creating game-changing career journeys that power our people towards greater opportunities and brighter futures.

Concentrix + Webhelp is an Equal Employment Opportunity employer - we welcome candidates from diverse backgrounds. Documented evidence of eligibility will be required from candidates as part of the recruitment process.

For information, recent news, and to follow Concentrix on Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ and YouTube, visit www.concentrix.com and www.webhelp.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3741669  Megjelentetés dátuma: 18.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 950 €/brutto plus mesačný bonus za nadštandardné plnenie pracovných úloh do výšky 20% zo mzdy