Dispečer/ka servisního střediska

COMPLET SK, spol. s r.o.

Místo práce
Pasienková 9D, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/měsícZákladní složka 850 EUR, prémie cca 250 EUR a více (dle plnění a zákaznické spokojenosti).

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost, zabývající se prodejem a servisem kancelářské techniky, se sídlem v Bratislavě, přijme dispečera nebo dispečerku. Náplní práce je koordinace záručního a pozáručního servisu a instalací multifunkčních zařízení a tiskáren. To znamená mimo jiné vytváření a uzavírání incidentů v různých softwarových platformách, koordinace techniků a hlídání termínů. Jde o zodpovědnou a zajímavou práci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní a rostoucí společnost se sídlem v Praze, pobočkami v Ostravě a Vídni a dceřinou společností v Bratislavě.
Benefity :
telefon, notebook, stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technika, logistika, ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

snaživost, dochvilnost, cit pro časovou organizaci, zeměpisná orientace, loajálnost k zaměstnavateli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kdo jsme :
autorizovaný distributor OLIVETTI ČR, SR, Rakousko
autorizovaný distributor KODAK a UNIBIND SR a dealer ČR
autorizovaný partner Kyocera a OKI Executive Series

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3600593  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 300 EUR/měsícZákladní složka 850 EUR, prémie cca 250 EUR a více (dle plnění a zákaznické spokojenosti).