Hľadáme mladého a šikovného pizzéra aj bez skúseností!

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Fazuľová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacod 900EUR brutto (v závislosti od skúseností a šikovnosti uchádzača) + pohyblivá zložka mzdy až do výšky 20% základnej mzdy + ostatné odmeny a preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť, ktorá pôsobí viac ako 27 rokov na Slovensku, hľadá pre svoju prevádzku v širšom centre Bratislavy pizzéra alebo pizzérku.
Nemusíš mať skúsenosti, naši skúsení kolegovia Ťa radi zaučia, prípadne Ti v prípade záujmu preplatíme rekvalifikačný kurz.
Tvojou náplňou práce bude:
  • príprava pizze podľa stanoveného jedálneho lístka
  • servírovanie jedla
  • zodpovednosť za kvalitu jedál
  • dodržiavanie receptúr a postupov
  • dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

Pracuje sa v 1-zmennej prevádzke s voľnými víkendami.

U nás získaš:
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • pravidelný a deklarovaný plat
  • náborový príspevok
  • výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
  • preplácanie nadčasov
  • možnosť preplatenia rekvalifikačného kurzu
  • pohyblivú zložku mzdy až do výšky 20%
  • bonus za dochádzku
  • odmenu pri pracovnom výročí
  • príplatky v zmysle Zákonníka práce
  • poskytovanie pracovného oblečenia
  • kvalitné zaškolenie
  • dotované stravovanie
  • pitný režim
  • možnosť profesijného rastu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • pozitívne myslenie
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • tímový hráč
  • prax v gastronómii vítaná

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3734237  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 200 EUR/mesiacod 900EUR brutto (v závislosti od skúseností a šikovnosti uchádzača) + pohyblivá zložka mzdy až do výšky 20% základnej mzdy + ostatné odmeny a preplácanie nadčasov