Hľadáme pokladníkov/čky pre našu prevádzku v Novom Meste nad Váhom - možnosť náborového príspevku!

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
od 576,- Eur brutto do 650,- Eur v závislosti od skúseností kandidáta + 20% pohyblivá zložka + príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu reštauračnú prevádzku hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Pokladník/Pokladníčka
Vašou náplňou práce bude:
  • práca s pokladňou
  • práca s hotovosťou a zodpovednosť za zverenú hotovosť
  • dodržiavanie hygienických štandardov
  • kontakt so zákazníkmi

U nás získate:
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • pravidelný a deklarovaný plat
  • výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
  • náborový príspevok
  • preplácanie nadčasov
  • poskytovanie pracovného oblečenia
  • kvalitné zaškolenie
  • dotované stravovanie
  • pitný režim
  • možnosť profesijného rastu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

  • pozitívne myslenie
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • tímový hráč
  • komunikatívnosť
  • orientácia na zákazníka
  • prax v gastronómii vítaná

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3385577  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 576,- Eur brutto do 650,- Eur v závislosti od skúseností kandidáta + 20% pohyblivá zložka + príplatky v zmysle Zákonníka práce