Miben segíthetünk?

Veduci odboru koordinácie

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac13 a 14 plat, koncorocne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Compass Europe s.r.o patri medzi Europsku spicku v produkcii bazenov(Australska licencia).Momentalna situacia nas ako vyrobcu a predajcu nezasiahla,skor naopak bude to pre nas rekordny rok. Aj preto hladame kolegu na posilnenie naseho koordinacneho useku,ktoreho naplnou prace by bolo viest odbor planovania vyroby a procesov s tym spojenych(prijimanie a casove prerozdelovanie zakazok v koordinacii s obchodnym a vyrobnym usekom).
Ponukame pracu v mladom kolektive a zaujimave ohodnotenie v perspektivnej firme.Nasa firma sa nachadza v Senci (20 min od Bratislavy-cestujete,,oproti,,ostatnym,cize lahka dostupnost,15 min od Trnavy a 30 min od Nitry).Ponukame mesacne ohodnotenie od 1500-1800 EUR v zavislosti od praxe a urovne pouzivaneho jazyka (pricom ovladanie Anglickeho jazyka je nutnostou). Samozrejmostou su ostatne zamestnanecke benefity,ako 13 a 14 plat,firemne vylety,ucast na zahranicnych konferenciach a vystavach atd..
V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte mailom.

13 plat,odmeny,firemne vylety,ucast na vystavach a konferenciach,dalsie vzdelavanie

Ohodnotenie v zavislosti od praxe a urovne pouzivania pozadovaneho cudzieho jazyka.Ovladanie ostatnych cudzich jazykov je dalsou vyhodou.Prax v obchode a ovladanie prace v SAP vitane.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Firma Compass Europe s.r.o so sidlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patri v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eu.Family feeling je zakladom nasej firmy a jeho zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Compass Europe s.r.o
Poľná 4
903 01 Senec

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Zoltan Berghauer
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 4131863  Megjelentetés dátuma: 21.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac