Skladnik

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac13 plat,odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

popis prace - manipulácia s materialom na sklade prijem/vydaj/inventarizacia/cistota, evidencia do skladoveho hospodarstva, zasobovanie vyroby surovinami, hmotna zodpovednost za naskladnene materialy,
poziadavky - osvedcenie na VZV (5t), praca v 2 zmennej prevadzke, AJ/NJ vyhodou

13 plat,odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

VZV

Firma Compass Európe s.r.o so sídlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patrí v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eú.Family feeling je základom našej firmy a jeho zamestnancov.Bola ocenená viacerými cenami v rámci Slovenska aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4130102  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac