Recepčná

WBA Holding

Miesto práce
Palisády, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie pošty - administratívne práce
- komunikácia s klientom - 1.kontakt s klientom
- spracovanie korešpondencie
- prepojenie a spracovanie telefonických hovorov a emailov (niekedy aj v AJ)
- poskytovanie podpory projekt manažérom
- komunikácia s úradmi

- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- zaujímavá a zodpovedná práca
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- adekvátne finančné ohodnotenie
- možnosť profesného rastu

Radi Vás privítame v našom tíme. Ponúkame dlhodobú spoluprácu v stabilnom tíme. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Táto práca si vyžaduje:
*vzťah k administratívnym činnostiam, prax v administratíve výhodou
* angličtinu na úrovni bežnej komunikácie
* komunikatívnosť, proaktívny priamy kontakt s klientom
* schopnosť prioritizácie a riešenia viacerých úloh priebežne; vracanie sa k nedokončeným činnostiam

WBA Holding je silná a neustále rastúca skupina viac než tridsiatich nezávislých spoločností s dlhoročnou podnikateľskou históriou, súkromným kapitálom a medzinárodným pôsobením. Buduje svoju firemnú politiku na odbornosti, profesionalite a spoľahlivosti viac než 130 zamestnancov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3620638  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900