Vedúci finančného oddelenia

WBA Holding

Miesto práce
Palisády 33, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie interného účtovného oddelenia a vedenie jeho zamestnancov,
• Zodpovednosť za vypracovanie a kontrolu vedenia podvojného účtovníctva zamestnávateľa a klientov zamestnávateľa,
• Zodpovednosť za vypracovanie a kontrolu všetkých daňových priznaní potrebných v závislosti od vykonávaných činností klienta /daň z príjmov, daň z pridanej hodnoty, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľností, .../,
• Zodpovednosť za vypracovanie a kontrolu potrebných výstupov pre klienta /mesačné závierky – súvaha, výsledovka, špeciálne reporty požadované klientom/,
• Zodpovednosť za vypracovanie a kontrolu všetkých potrebných podkladov a dokladov požadovaných rôznymi inštitúciami od klienta, ktoré objasňujú jeho ekonomický stav a vývoj, ako sú rôzne štatistické výkazy, výkazy pre banky, colnice, daňové úrady a pod.,
• Kontrola všetkých ostatných prác súvisiacich so spracovaním účtovníctva klientov,
• Príprava zmluvnej dokumentácie a interných podkladov pre účtovníctvo,
• Zastupovanie zamestnávateľa pred klientmi ohľadne spracovávanej problematiky účtovníctva,
• Komunikácia s bankami (rôzne formy financovania, vedenie účtov, atď.),
• Tvorba a aktualizácia metodiky, smerníc a pokynov v oblasti účtovníctva,
• V prípade potreby spracovanie podvojného účtovníctva klientov.

• Zaujímavá a zodpovedná práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
• Adekvátne finančné ohodnotenie
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia, daňovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Komplexná znalosť postupov účtovania a zákona o účtovníctve
• Komplexná znalosť DPH
• Znalosť DZP a ostatných daní v bežnom rozsahu
• Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
• Schopnosť riešiť problémy a viesť tím

WBA Holding je silná a neustále rastúca skupina viac než tridsiatich nezávislých spoločností s dlhoročnou podnikateľskou históriou, súkromným kapitálom a medzinárodným pôsobením. Buduje svoju firemnú politiku na odbornosti, profesionalite a spoľahlivosti viac než 130 zamestnancov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2856163  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000