Záhradník - údržbár

COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 - 5,7 EUR/hod.3,30 € + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné záhradnícke a sadové práce a areáli firmy (kosenie, hnojenie, výsev, zalievanie, vertikutácia )
- drobná údržba budov a majetku spoločnosti
- realizácia terénnych úprav, zemných prác, závlahových systémov, kladenie trávnatých kobercov, realizácia chodníkov, záhonov, vodných prvkov
- výsadba a ošetrovanie drevín, rastlín
- obsluha záhradnej techniky a starostlivosť o ňu
- príprava potrebného materiálového/prístrojového vybavenia

- práce v neuzavretom pracovnom priestore
- nestereotypná a kreatívna práca

Na výkon pracovnej pozície je potrebné vzdelanie v odbore alebo prax v záhradníctve v rozsahu minimálne 3 roky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradník - výroba a služby; odbor poľnonohospodár; lesník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k záhradám a prírode, samostatnosť, pohotovosť pri riešení situácií. Zodpovednosť, manuálna zručnosť, čestnosť a lojálnosť.

- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,
- vykonávanie inžinierskych stavieb,
- vykonávanie dopravných stavieb,
- činnosť vykonávaná banským spôsobom,
- zabezpečovanie a likvidácia starých banských diel,

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3681415  Megjelentetés dátuma: 11.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,3 - 5,7 EUR/hod.3,30 € + prémie