Regionálny manažér predaja - KE,PO,BB,ZA,TN,TT,BA,NR

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Lipová 1, Prešov, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500€ - 3000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si výborný obchodník, skúsený, no ochotní sa učiť, cestovať. Dokážeš prevziať zodpovednosť a ukázať profesionalitu?

Tak si ten, koho hľadáme.

Regionálny manažér predaja zodpovedá za predaj nášho produktového portfólia zameraného na SME segment. Produktom je informačný systém/ softwarové riešenie na riadenie vzťahu so zákazníkom - komplexný zákaznícky program.

Tvoje úlohy:

• vybudovať tím B2B špecialistov, ktorý bude pod tvojim vedením úspešný a efektívny
• nábor a výber B2B špecialistov v danej lokalite
• pracovať na ich rýchlom adaptačnom procese, ich motivovaní a školení
• aktívna účasť pri obchodných jednaniach v teréne
• zastrešenie biznisu vo zverenej oblasti cez vlastné obchodné prípady
• kreatívne vyhľadávanie biznis príležitostí

Predchádzajúce pracovné skúsenosti (minimálne 2 roky) s predajom softvérových riešení a podnikateľský duch sú veľmi vítané.

• možnosť kariérneho postupu na pozíciu Country Manager
• stabilný vysoko motivačný finančný príjem
• množstvo bonusových a motivačných odmien (progresívne finančné plnenie)
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• teambuildingové firemné akcie / aj v zahraničí
• absolvovanie produktového školenia
• školenia obchodnej a asertívnej komunikácie
• stretnutia s lídrami v oblasti predaja (prednášky a semináre s uznávanými medzinárodnými lektormi)

Váš životopis nám zašlite na doleuvedený mailový kontakt. Každému uchádzačovi odpovedáme!
Na osobný pohovor pozývame iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• obchodný duch
• komunikačné predpoklady pre vedenie obchodného rozhovoru
• leader / schopnosť motivovať tím
• príjemné a charizmatické vystupovanie
• chuť na sebe pracovať
• skúsenosti s predajom produktov a služieb v oblasti softvérových riešení - výhodou !
• znalosť trhu vernostných programov - softwarové riešenia - výhodou !

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 3104226  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2500€ - 3000€