Bigáda!!! Študenti Prešov!!! Pozor!!! Telefonista zákaznickej linky pre Orange Slovensko - telesales s nástupným bonusom 100,- EUR

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Miesto práce
ORANGE SLOVENSKO, a.s., Lipová 4987/1, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický predaj a poradenstvo existujúcim a potenciálnym zákazníkom mobilného operátora;
- poskytovanie informácií o službách a produktoch;
- dodržiavanie kvality poskytovaných informácií, dodržiavanie komunikačných štandardov;
- progresívna forma finančného ohodnotenia, motivačné odmeny a súťaže;
- práca denne v priateľskom kolektíve na základe odsúhlaseného zmenového plánu;
- vhodné pre študentov strednej a vysokej školy - variabilná pracovná doba;
- možnosť pracovať aj v sobotu.

- práca v príjemnom a modernom priestore
- práca v mladom a dynamickom tíme
- stabilný hodinový zárobok s progresívne nastavenou variabilnou zložkou
- motivačné odmeny a bonusy
- možnosť kariérneho rastu až na pozíciu MANAŽÉR OBCHODNEJ SKUPINY

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z týchto častí:
1. osobný pohovor
2. pozorovací "TRAINING DAY" pod vedením manažéra prevádzky - hlasová skúška produktové informácie
3. absolvovanie školenia PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE® - 5 dní (školenie je bezplatné)
4. proces implementácie do obchodného tímu - podpísaný pracovno-právny vzťah

Váš životopis nám zašlite na doleuvedený mailový kontakt. Každému uchádzačovi odpovedáme!
Na osobný pohovor pozývame iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti (asertivita, empatia, kladenie otázok)
- skúsenosti v oblasti predaja sú vítané, nie sú však podmienkou,
- organizácia a plánovanie pracovných úloh,
- vysoká reakčná schopnosť
- schopnosť vedenia obchodného rozhovoru

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2732110  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 - 800