Obchodný reprezentant pre produkty Orange DOMA (1000,- EUR FIX + VZ -pozícia vhodná aj pre uchádzačov bez praxe)

COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1000 EUR/mesiac tvorený fixnou zložkou a variabilnými odmenami - priemerný zárobok na pozícii je 1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), ktorá v súčasnosti pokrýva takmer 400 tisíc domácností vo viac ako 40 mestách. Práve preto spúšťa novú generáciu zákazníckej starostlivosti. Jej cieľom je zákazníkom zabezpečiť profesionálny zákaznícky servis.
Individuálny prístup, profesionalita a vysoká miera prispôsobenia sa potrebám zákazníka je presne to, čo dnešný zákazník od svojho operátora potrebuje. Práve preto spúšťame novú generáciu zákazníckej starostlivosti pod názvom "Orange DOMA", ktorou sa o svojich zákazníkov postaráme formou osobného a adresného prístupu našim tímom telekomunikačných špecialistov.

Sieť našich Orange DOMA pobočiek a teda aj MIESTO PRÁCE pozostáva z kancelárií v Bratislave, Nitre, Trnave, Trenčíne, Žiline, Prešove a Košiciach.

Tvojou úlohou na uvedenej pracovnej pozícii bude:
• analýza súčasného stavu technológie a služieb pridelených zákazníkov v pokrytí FTTH sietí (zákazníci Orange SLOVENSKO)
• prezentácia služieb a návrh optimálneho riešenia pre zákazníka
• predaj produktu/služby prispôsobeného potrebám zákazníka
• starostlivosť o zákazníka počas celej doby využívania služby
• koordinovanie a zodpovednosť za výsledok tímu asistentov predaja v pridelenom regióne
Toto všetko s cieľom posilnenia značky Orange v regióne nášho pokrytia najkvalitnejšou optickou sieťou technológie FTTH a hlavne zvýšenie spokojnosti našich zákazníkov, spojených s využívaním telekomunikačných služieb!

• korporátne zázemie najväčšieho operátora na Slovensku
• technologicky background - CRM systém, zákaznícka správa
• školenie PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE®
• mobilný telefón s neobmedzeným telefonovaním, internetom, SMS
• tablet s internetovým pripojením
• služobný automobil
• kariérny postup v rámci štruktúry Orange DOMA
• stabilný finančný príjem
• progresívne finančné plnenie odmien - tvorba variabilnej zložky platu bez ohraničenia, množstvo bonusov a benefitov
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• teambuildingové firemné akcie

Každému uchádzačovi odpovieme o úspešnosti/neúspešnosti postupu do užšieho výberu vhodných kandidátov pracovnej pozície.

Proces výberového konania:
1. osobný pohovor vedený manažérom pobočky Orange DOMA
2. školenie potrebné pre výkon pozície
3. pridelenie presnej lokality do správy
4. výkon pracovnej pozícii

Tešíme sa na Vašu účasť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať 5 dní v týždni - PONDELOK – PIATOK
• komunikačné zručnosti a predpoklady pre vedenie obchodného rozhovoru
• obchodný duch
• vytrvalosť, odvahu, tímovosť
• príjemné vystupovanie
• chuť na sebe pracovať

Naša spoločnosť je obchodným partnerom nadnárodných korporátnych spoločností na Slovensku z oblasti telekomunikácií a energetiky. Úlohou nášho tímu je zabezpečenie profesionálneho zákazníckeho servisu pre zákazníkov našich partnerov. Práve osobný a adresný prístup nášho predajného kanálu naplní individuálne potreby každého nášho zákazníka.
Aktívny marketing, cielená reklama a efektívny predaj je zárukou úspešnej a trvalej spolupráce.
ID: 3576725  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac tvorený fixnou zložkou a variabilnými odmenami - priemerný zárobok na pozícii je 1300 EUR