Projektový a obchodný manažér

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Á. Jedlíka 4554, 945 01 Komárno, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizačné riadenie väčších zákaziek (dodávka a montáž VZT, klim. zariadení, CHL, ÚK) počas ich realizácie (komunikácia investor - výroba - montáž - logistika)
komunikácia s investormi (developeri, stavebné firmy) pri príprave cenovej kalkulácie, podpise zmluvy, realizácie a odovzdania zákazky
dohľad nad všetkými fázami projektu - zmluvy, výroba, montáž, fakturácia
spracovanie cenových kalkulácií
príprava a uzatváranie zmlúv
plnenie obchodných cieľov
vyhľadávanie a identifikovanie potenciálnych klientov

práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
práca v mladom dynamickom kolektíve
po zapracovaní služobné auto a telefón aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrované životopisy zasielajte výlučne emailom.
Nežiadajte tel. kontakt!
Vybraní vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technická, stavebná, TZB

Počet rokov praxe

3

zdrav. spôsobilosť na práce vo výškach
zdrav. spôsobilosť na prácu v noci
prax s riadením mont. čiat
VŠ technického smeru
Skúsenosti na pozícii PM minimálne tri roky
Organizačné zručnosti
Asertívny prístup

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 789333  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou