Montér klimatizačných a vzduchotechnických zariadení

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1000 euro (suma základnej zložky mzdy bude určená podľa odborných znalostí a dĺžky praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž mechanických častí klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, ventilátorov, rozvodov chladenia a VZT. Práca v skupinách pod vedením vedúceho pracovnej skupiny.

zaškolenie
stabilné a dlhodobé zamestnanie
možnosť odborného rastu
stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
práca v mladom dynamickom kolektíve
získanie nových pracovných skúseností
práca na dobu neurčitú po skúšobnej dobe

Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali len v prípade, ak spĺňajú nami požadované podmienky.
Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali výhradne mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo, chladiarenstvo, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

- remeselná zručnosť
- technické myslenie
- spoľahlivosť
- kvalita vykonaných prác
- zváračský preukaz - výhodou
- prax v oblasti inštalácie VZT a klimatizácie - výhodou
- práca vyžaduje cestovanie
- aktívny vodič

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3809070  Megjelentetés dátuma: 12.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1000 euro (suma základnej zložky mzdy bude určená podľa odborných znalostí a dĺžky praxe)