Pomocné práce v sklade

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Cukrovarská 2, 075 01 Trebišov, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce v sklade
- zabezpečovanie zásobovania a prepravy tovaru
- zabezpečovanie čistoty a poriadku v sklade a jeho okolí
- zodpovednosť za tovar na sklade
- práca pod vedením vedúceho logistiky

ocenenie kvalitnej práce
práca v mladom a dynamicky rozvíjajúcom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás výhradne mailom.
Prosíme, aby nám svoje žiadosti so životopismi posielali len uchádzači, ktorí spĺňajú hore uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zásobovanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyžaduje sa samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3360739  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou