Elektrotechnik/ Bratislava a Prešov

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 2, Bratislava, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš team a preto hľadáme šikovného kolegu do Bratislavy a Prešova, ktorého náplňou práce bude:
- kompletizácia elektroniky (dosadzovanie plošných spojov a kompletizácia výrobku)
- výroba káblov
- oživovanie, výstupná kontrola a servis elektroniky
- montáž zariadení u zákazníka
- spolupráca s konštrukčným oddelením v malosériovej výrobe

V prípade záujmu o pozíciu Elektrotechnik od Teba potrebujeme tvoje CV, a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

UCHÁDZAČOV O PRACOVNÉ MIESTO PROSÍME O VYZNAČENIE MESTA, V KTOROM MAJÚ ZÁUJEM O PONÚKANÚ POZÍCIU.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť a elektrotechnické myslenie
- ochota cestovať
- flexibilita
- precíznosť
- záujem učiť sa
- platné elektrotechnické osvedčenie min. §21 (508/2009 Z.z.) veľkou výhodou
- SŠ vzdelanie s maturitou – elektrotechnické zameranie

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2747097  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou