Skladník v distribučnom sklade farby a laky

COLORLAK SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700-780 € priemerná hrubá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru
- vychystávanie tovaru na rozvoz, kontrola úplnosti na základe expedičného listu
- práca s prenosnými snímačmi čiarových kódov
- kontrola záruky na tovaroch
- fyzické vykonávanie inventúry tovaru
- príležitostný vývoz tovaru úžitkovým vozidlom do 3.5t

- Jednozmenná prevádzka
- Motivačné ohodnotenie
- Predajný sortiment zamestnávateľa za výrazne výhodnejšie ceny
- Voľné sviatky , nedele (sobota cca 1x za mesiac na 4 hodiny)
Sme zamestnávateľ s viac ako 50 zamestnancami. Zamestnanec má nárok na príspevok na rekreáciu zamestnanca podľa § 152a Zákonníka práce

Na základe prijatých životopisov budeme pozývať vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- zmysel pre poriadok a zodpovednosť
- slušnosť
- samostatnosť a presnosť
- nekonfliktné a príjemné vystupovanie
- vodičský preukaz sk.B

Spoločnosť COLORLAK SK, s.r.o. je maloobchodným a veľkoobchodným distribútorom sortimentu náterových a stavebných hmôt so sieťou vlastných predajní na celom území Slovenskej republiky. Materská firma spoločnosti, spoločnosť Colorlak, a.s., je popredný výrobca náterových hmôt v Českej republike.
Našou víziou je vybudovať vyhľadávanú sieť predajných miest farieb, v ktorých sa zákazník inšpiruje a kde skúsený predajca ochotne poradí. Predajných miest, kde sa farby iba nepredávajú, ale kde sa hľadajú vždy tie najlepšie riešenia.
Pokiaľ sa chcete stať súčasťou tímu Colorlak, neváhajte nám poslať životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3739575  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700-780 € priemerná hrubá mzda