Business Development Manager / Sales representant

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.3.2019 alebo 1.4.2019
od 1 100 Eur brutto (Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)+ provízny systém odmeňovania a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• udržovanie kontaktov a komunikácia s obchodnými partnermi v regióne, samostatnými finančnými agentmi, MLM sieťami finančných agentov, predajcov automobilov (ďalej len SFA alebo maklér)
• predaj produktov neživotného poistenia (poistenie fyzických osôb a podnikateľov)prostredníctvom SFA
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov v oblasti neživotného poistenia s ponukou poistných produktov
• poskytovanie komplexného servisu a starostlivosti pri dojednávaní a správe poistných zmlúv v kmeni SFA
• identifikovanie potrieb klientov, príprava a prezentácia obchodných ponúk a komplexných riešení poistenia v spolupráci s SFA
• zúčastňovanie sa odborných konferencií

• prácu v modernej a neustále sa rozvíjajúcej dynamickej spoločnosti so stabilným zázemím
• transparentnosť a seriózny prístup
• motivačný provízny systém odmeňovania
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• notebook
• služobné vozidlo na služobné účely
• program benefitov ( príspevok na DDS, teambuildingy, životné a úrazové poistenie zamestnancov...)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite svoj profesijný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme uchádzača, ktorý už má nejaké skúseností s predajom alebo správou finančných produktov, najmä produktov neživotného poistenia.
• má obchodné myslenie, predajné zručnosti a schopnosť ich uplatňovať
• má dobré prezentačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
• je schopný samostatnej a systematickej práce
• má zmysel pre detail
• má aktívne vodičské zručnosti a je pripravený cestovať v rámci prideleného obvodu
• je ochotný učiť sa nové poznatky z oblasti poistenia.

OMPANY DESCRIPTION

Colonnade Insurance S.A. specializes in non-life insurance, which is designed not only for individual clients, but also for small and large businesses. We are owned by Fairfax Financial Holdings Limited, one of the world leaders in insurance and reinsurance. Colonnade is based in Luxembourg and operates through branches in the Czech Republic, Bulgaria, Hungary, Romania, Poland, Slovakia and a subsidiary in Ukraine.

Colonnade employs 600 experienced specialists. Our financial strength has been affirmed by the A.M. Best Company rating A- (Excellent).

WHY IS COLONNADE A GREAT PLACE TO JOIN?

At Colonnade, our strategy is to become a significant general insurer of scale, focusing on the CEE region. Colonnade is in a fortunate and unique position:

Our shareholder is totally supportive of our strategy and investment in our growth.
We want to transform and create our insurance company into a modern, successful and digital insurer, based on our Fairfax values.
We have a profitable foundation and are able to fund our transformation from these profits.
We are making a multi-million Euro investment in leading IT systems and platforms.
Being part of Fairfax, we live and breathe the values that this organization stands for.

This makes Colonnade an exciting and challenging environment for talented individuals to join!

Our address:
Moldavská cesta 8 B, 042 80 Košice, Slovenská republika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3446110  Megjelentetés dátuma: 18.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 100 Eur brutto (Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)+ provízny systém odmeňovania a iné benefity