Asistentka/ Recepčná (administratíva) aj na skrátený úväzok

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 000 Eur brutto (Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)+ ročný bonus a iné benefity; pri kratšom pracovnom úväzku alikvótne nižšia mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú a príjemnú kolegyňu, ktorá bude mať na starosti:
• zabezpečenie plynulého chodu recepcie
• príprava, kontrola a evidencia dokumentov a reportov
• administratívna podpora tímu (napr. vystavovanie cestovných príkazov, knihy jázd, objednávanie hotelov, leteniek atď. )
• prijímanie a prepájanie telefonických hovorov, prijímanie a uvádzanie návštev
• zabezpečovanie a nákup kancelárskych, ako aj iných potrieb pre potreby kancelárie
• kontrola a objednávanie kancelárskych a kuchynských potrieb
• spracovanie a distribúcia došlej/odoslanej pošty
• objednávanie a vybavovanie kuriérskych služieb
• starostlivosť o bežný poriadok a čistotu recepcie a zasadačiek počas pracovného dňa
• samostatné riešenie bežných prevádzkových potrieb súvisiacich s bezproblémovým chodom recepcie
• zabezpečovanie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadenej

• perspektívna a zaujímavá práca
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• životné a úrazové poistenie
• pružný pracovný čas
• príjemné pracovné prostredie
• zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis s motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku. Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov a ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.
Ak máte záujem o prácu na skrátený úväzok, uveďte to prosím do svojho CV.
Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Dobré organizačné schopnosti s orientáciou na detail
Zodpovednosť, flexibilita, proaktivita
Schopnosť samostatne pracovať na zverených úlohách
Dobrá znalosť práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, Internet a iné)
Chuť pracovať a učiť sa
Znalosť anglického jazyka nutná

OMPANY DESCRIPTION

Colonnade Insurance S.A. specializes in non-life insurance, which is designed not only for individual clients, but also for small and large businesses. We are owned by Fairfax Financial Holdings Limited, one of the world leaders in insurance and reinsurance. Colonnade is based in Luxembourg and operates through branches in the Czech Republic, Bulgaria, Hungary, Romania, Poland, Slovakia and a subsidiary in Ukraine.

Colonnade employs 600 experienced specialists. Our financial strength has been affirmed by the A.M. Best Company rating A- (Excellent).

WHY IS COLONNADE A GREAT PLACE TO JOIN?

At Colonnade, our strategy is to become a significant general insurer of scale, focusing on the CEE region. Colonnade is in a fortunate and unique position:

Our shareholder is totally supportive of our strategy and investment in our growth.
We want to transform and create our insurance company into a modern, successful and digital insurer, based on our Fairfax values.
We have a profitable foundation and are able to fund our transformation from these profits.
We are making a multi-million Euro investment in leading IT systems and platforms.
Being part of Fairfax, we live and breathe the values that this organization stands for.

This makes Colonnade an exciting and challenging environment for talented individuals to join!

Our address:
Moldavská cesta 8 B, 042 80 Košice, Slovenská republika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3263162  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 Eur brutto (Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)+ ročný bonus a iné benefity; pri kratšom pracovnom úväzku alikvótne nižšia mzda