Pracovník výroby a skladu

COLLMA, spol. s r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 1 200 EUR/mesiacKaždý mesiac k základnej mzde pohyblivá čiastka v závislosti od výkonu a predaného množstva.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V úvode je samozrejmosťou zaškolenie a prienik do problematiky po technickej stránke
• Výroba etiketovacích lepidiel, farieb a dezinfekcie
• Vedenie skladu hotových výrobkov, inventúry
• Paletizácia a balenie hotových výrobkov
• Expedícia hotových výrobkov
• Zastupiteľnosť v rámci medzioperačnej a výstupnej kontroly

• Zázemie stabilnej spoločnosti a priateľského kolektívu
• Zaujímavá a rozmanitá práca v jednosmennej prevádzke
• Priestor pre vlastné nápady a ich realizáciu
• Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
• Služobný telefón

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov.
Na osobný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pozitívny prístup k práci
• Bezproblémová komunikácia
• Manuálna zručnosť
• Preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou, ale nie podmienkou (zaškolíme)

Hľadáte prácu v priateľskom kolektíve a radi zdolávate nové výzvy? Máte nápady, ste aktívni a radi za sebou vidíte kus dobre spravenej práce? Potom hľadáme práve Vás!
Naša spoločnosť je slovenským výrobcom chemických spotrebných produktov určených predovšetkým pre podniky nápojového a tlačiarenského priemyslu. Na európskom trhu pôsobíme už 21 rokov, pričom si zachovávame výhody malej firmy s kolektívom, ktorý ťahá za jeden koniec. V súčasnosti by sme radi posilnili náš tím o nového člena na pozícii Pracovníka výroby a skladu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Collma spol. sr.o.
Robotnícka 1G
036 01 Martin
ID: 3916980  Megjelentetés dátuma: 27.5.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac