Corporate Marketing specialist

Colliers International, spol. s r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac(motivujúce odmeňovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna spolupráca s oddeleniami spoločnosti, technická a grafická podpora
• Implementácia a údržba regionálne vyvinutých obchodných nástrojov, poskytovanie podpory a školení koncovým užívateľom v rámci spoločnosti
• Spracúvanie analytických údajov a databáz
• Tvorba pravidelných správ o trhu
• Tvorba marketingových a obchodných materiálov pre interné a externé účely (brožúry, flyere, informačné memorandá, prezentácie, infografiky, ponuky)
• Tvorba štúdií šitých na mieru klientov vrátane domácich a zahraničných investorov, realitných fondov, banky, developerov a štátnu správu
• Príprava kreatívnych textov k marketingovým kampaniam s focusom na realitný biznis
• Budovanie firemného brandu za pomoci korporátnych nástrojov
• Aktívna spolupráca na klientských a vnútrofiremných eventoch
• Plánovanie a realizácia marketingovej stratégie spoločnosti
• Tvorba marketingových kampaní v spolupráci s korporátnym marketingovým tímom
• Propagácia aktivít spoločnosti prostredníctvom sociálnych médií

• práca v medzinárodne pôsobiacej firme
• práca v extrémne kvalitnom prostredí
• motivujúce odmeňovanie
• rovnováha medzi prácou a súkromím
• kreatívna práca na zmysluplných projektoch
• práca v priateľskom kolektíve
• podpora osobného rozvoja prostredníctvom rôznych školení
• notebook a mobilný telefón
• atraktívny balík benefitov – Multisport karta, masáže na pracovisku, jazykové kurzy na pracovisku, teambuildingy a iné
• stravné lístky v hodnote 4,50 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Expert

Počet rokov praxe

3

Colliers je vedúcou svetovou spoločnosťou ponúkajúcou poradenské služby v oblasti komerčných nehnuteľností a investičného manažmentu. Našich 18 000 zamestnancov pôsobí v 65 krajinách sveta a spolupracuje pri poskytovaní odborného poradenstva a služieb s cieľom maximalizovať hodnotu nehnuteľností pre nájomcov nehnuteľností, majiteľov nehnuteľností a investorov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3886970  Megjelentetés dátuma: 30.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac