Špecialista pre dáta a reporting

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
od 1300,- + možnosť variabilného odmeňovania na kvartálnej báze vo výške dvoch hrubých miezd ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu riskárov hľadáme šikovného človeka, ktorý má rád čísla a má zmysel pre detail.
Náplňou práce bude:
- tvorba štatistických štúdií,
- analýza schvaľovacích pravidiel,
- analýza procesu schvaľovania
- optimalizácia procesov schvaľovania
- nastavenie nových procesov schvaľovania pre nové produkty, segmenty
- príprava dát na analytické účely
- príprava a interpretácia rizikových ukazovateľov portfólia
- participácia na projektoch spoločnosti
- tvorba dokumentácie k projektom riadenia rizika.

Práca v dynamickom tíme stabilnej medzinárodnej finančnej inštitúcie s reálnou víziou.
Chceme, aby sa naši zamestnanci cítili v práci dobre, preto im ponúkame:
- príjemné pracovné prostredie, nové pracovné priestory, relax room,
- 3 kuchynky a jedáleň,
- káva, čaj, mlieko
- vitamín program: 2x do týždňa čerstvé ovocie,
- 1x do mesiaca spoločné raňajky.
U nás máte tiež možnosť osobného i profesionálneho rozvoja a rastu prostredníctvom interných alebo externých školení a teambuildingových aktivít.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematické, ekonomické, štatistické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a technické myslenie
- dôslednosť a zameranie na detail
- orientácia na výsledok
- proaktivita a otvorenosť voči zmenám
- schopnosť tímovej spolupráce
- zodpovednosť a samostatný prístup
- schopnosť doťahovať úlohy do konca
- chuť pracovať v dynamickej spoločnosti, ktorá chce napredovať
- znalosť francúzskeho jazyka je výhodou nie podmienkou
- znalosť mapovania procesov výhodou
- znalosť optimalizácie procesov výhodou
- znalosť štatistických jazykov výhodou (R, SAS, IBM Statistics, IBM Modeler, atď)
- znalosť programovania reportov v SAP Bussiness Object výhodou

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3553133  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300,- + možnosť variabilného odmeňovania na kvartálnej báze vo výške dvoch hrubých miezd ročne