Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár/Grand caffe Braserie

COFFEE TOUCH, s. r. o.

Miesto práce
Grand Caffe, Sládkovičova, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného prílohového kuchára do zabehnutej reštaurácie Grand caffe Braserie na Mariánskom námestí v Žiline.

- samostatná príprava príloh a šalátov, spolupráca s kolegami
- dodržiavanie HACCP a hygieny na zverenom úseku
- dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov

Vybraného uchádzača o túto pozíciu zaškolíme na náš systém práce.
Pracovná doba v pravidelnom cykle dlhý a krátky týždeň.

Práca v príjemnom a čistom prostredí, mladý kolektív, systém odmeňovania zamestnancov, strava a pitný režim zabezpečený, možnosť osobného rastu, profesionálny prístup, výhodná pracovná doba dlhý a krátky týždeň

Záujemcovia, prosíme Vás zasielajte životopisy na email, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spolahlivosť, kreativita, samostatnosť a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita a spokojnosť zákazníka je prvoradá.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.coffeetouch.sk alebo na konkrétnych stránkach reštaurácií www.grandcaffe.sk alebo www.la-cultura.sk alebo www.foodstation.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3733752  Megjelentetés dátuma: 25.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac