ABA terapeut

Coetus s. r. o.

Miesto práce
Stará Turá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
26.04.2021, prípadne dohodou
Od 700 EUR/mesiacdohodou, v závislosti od odpracovaných hodín a typu spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výkon tejto pozície hľadáme človeka, ktorý má ukončené vzdelanie v odbore špeciálna pedagogika, prípadne psychológia a najmä prax v oblasti aplikovanej behaviorálnej analýzy (ABA).
Náplň práce by bola komplexná diagnostika, posúdenie stavu dieťaťa z pohľadu jeho vývoja a nastavenie terapie.

- Individuálna práca s klientmi v detskom veku zameraná na rozvoj: (komunikácie, správania,
sociálnych zručností, hry, poznávacích zručností)
- realizácia základných metód špeciálnej pedagogiky pre deti so špecifickými poruchami
- spolupráca a konzultácia s rodičmi
- aktívne zapájanie aj iných terapií -ako kraniosakrálna terapia, Play Wisley, Montesorri,..certifikáty a ukončené školenia sú veľkou výhodou
Terapie prebiehajú individuálne prostredníctvom hrových činností v prirodzenom prostredí a štruktúrovaného učenia sa za stolíkom (Discreet Trial Training). Spoluprácu dieťaťa podporujeme rozličnými posilneniami, ktoré sú prispôsobené preferenciám konkrétneho klienta. Pri práci terapeut dieťaťu poskytuje rôzne druhy promptov. Súčasťou terapií je aj eliminácia problémového správania a poradenstvo rodičom.

-ponúkame typ úväzku, ktorý vyhovuje Vám
-príjemný profesionálny kolektív a atmosféru rodinného prostredia
-skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
-možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis čo najskôr, zaradíme Vás do výberového konania a v priebehu týždňa 19.4. - 23.4.2021 dáme vyrozumenie všetkým uchádzačom. Pracovná pozícia je momentálne na zástup (4-5 mesiacov), v prípade obojstrannej spokojnosti sa vieme dohodnúť na ďalšej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálny pedagóg, psychológ, logopéd

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

špeciálny pedagóg

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát by mal mať vedomosti o:
- posilňovanie žiadaného správania, druhy posilnení a frekvencia ich poskytovania
- problémové správanie, príčiny takéhoto správania a druhy reakcií na nežiaduce správanie
- štruktúrované učenie sa
- prirodzené učenie sa v hre
- reťazenie a analýza úlohy
- následnosť promptov a ich odbúravanie
- zber dát
- a najmä pozitívny vzťah k deťom

MedicSam - terapie pre Vás..
je špecializované rehabilitačné centrum pre deti a mládež s rôznymi genetickými poruchami, syndrómami a oneskoreným vývojom. Pod dohľadom certifikovaných odborníkov tu deti absolvujú individuálne rehabilitačné, špeciálno-pedagogické, logopedické a doplnkové terapie.
Našim poslaním je vytvoriť miesto, kde sa deti i rodičia budú cítiť príjemne, poskytnúť komplexné služby v oblasti zdravého stravovania, zlepšenia motoriky prostredníctvom rehabilitačných programov a optimálneho rozvoja aj po mentálnej stránke dieťaťa.
ID: 4063634  Megjelentetés dátuma: 17.4.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac