Pracovník/Pracovníčka zákazníckeho centra - Praha

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Místo práce
Českobrodská 1329, 198 00 Praha 14-Kyje, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáš novú pracovnú výzvu? Baví ťa komunikovať so zákazníkmi? V Prahe rozširujeme tím telefónnych operátorov a možno hľadáme práve Teba!

Chceš zažiť priateľskú atmosféru a znova sa tešiť na pracovné rána? Chceš pracovať pre svetoznámu značku, vďaka ktorej si môžeš užiť úspech na trhu? Je Tvoja odpoveď ÁNO? Potom neváhaj a prihlás sa. Radi Ťa privítame v našom tíme.

Čo od teba budeme očakávať?
- Pravidelná telefonická starostlivosť o zverené portfólio existujúcich klientov;
- Telefonovať budeš iba zákazníkom, ktorí s nami už spolupracujú. Žiadna akvizícia nových klientov!
- So zákazníkmi budeš pravidelne objednávať tovar, navyšovať objednávky i vďaka predajným akciám Coca-Coly a poskytovať iný servis v rámci telefonickej podpory;
- Na svoju prácu nebudeš sám, budeš spolupracovať s obchodným zástupcom, ktorý sa bude o zákazníkov starať v teréne;

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Miesto výkonu práce: Praha
- Samostatnou a zodpovednú prácu pre jednotku na trhu;
- Prácu na TPP od pondelka do piatku, bez víkendov a bez sviatkov a max. do 17:00;
- Motivujúci systém finančného ohodnotenia ((fix 20 000,- + variabilný bonus - za 100% plnenia 6 200,- Kč, no tí najlepší môžu na bonusoch získať až 11 500 Kč,-);
- Úplné zaškolenie na pozíciu a pravidelné vzdelávanie;
- Výsledky svojej práce i svoje priebežné bonusy uvidíš každý deň;
- Kariérny rast – snažíme sa o posúvanie našich ľudí na vyššie pozície v rámci spoločnosti. - - Je len na Tebe, ako tieto príležitosti využiješ a akým smerom sa budeš rozvíjať. My ti pomôžeme!
- Priateľskú firemnú kultúru, ktorá je založená na otvorenosti, tímovosti, neformálnych vzťahoch. Sme „COKE rodina“;
- A čo ti ešte navyše ponúkame? Bezodný pitný režim behom dňa, príspevky na stravovanie v areáli Coca-Coly, možnosť zúčastniť sa teambuildingových aktivít a predovšetkým množstvo ďalších firemných benefitov ako napríklad: možnosť nákupu firemných akcií, príspevok na penzijné sporenie, pravidelný odber firemných nápojov zdarma, zvýhodnené volanie pre Teba a Tvoju rodinu, príspevok 6000 Kč ročne na rôzne benefity z oblasti športu, kultúry a zdravia;

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máš min. SŠ vzdelanie
- Umíš skvele po slovensky
- Rád/a komunikuješ a si ochotný/á učiť sa nové veci;
- Máš chuť pracovne sa posúvať ďalej;
- Poznáš MS Word a Excel;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3690517  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 100 EUR/měsíc