Majster v sklade

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Diaľničná cesta 5, Senec 903 01, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
• Riadenie a realizácia skladových procesov a úloh (zaskladnenie /vyskladnenie tovaru)
• Zodpovednosť za zverený úsek skladu
• Obsluha skladového systému
• Riadenie, koordinácia a spolupráca s externými dodávateľmi
• Inventúrna činnosť – spolupráca na pravidelných inventurach
• Kontrola a príprava dodacích listov (ďalšia súvisiaca administratíva)
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Práca v 3-zmennej prevádzke

Požadujeme:
• SŠ vzdelanie
• Skúsenosť v oblasti logistiky
• Skúsenosť s vedením ľudí - výhodou
• Oprávnenie na vysokozdvižný vozík – výhodou
• Znalosť MS Office – bežný užívateľ
• Znalosť systému SAP - výhodou
• Odolnosť voči stresu
• Zodpovednosť , spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Vzdelávanie zamestnancov, odborné tréningy a školenia v súvislosti s vykonávanou pozíciou
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria benefity; doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na stravovanie; BenefitCall -zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií a ďalší sociálny program.

Coca-Cola Hellenic je zamestnávateľom rovných príležitostí. Vaša prihláška bude spracovaná a uchovaná v súlade s právnými predpismi o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3261398  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017