.NET WPF developer for CN Group (Danish Software house)

Ciklum Western Europe

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš firmu, vďaka ktorej sa nemusíš sťahovať do zahraničia, aby si pracoval / a na zahraničných projektoch? Chceš v práci využívať angličtinu? Pracovať so skúsenými ľuďmi, ktorí Ti radi odovzdajú svoje know-how?

Láka Ťa viesť svoj tím alebo napríklad stáť na čele programátorskej komunity?

Pomáhame našim ľuďom s tým, aby u nás rástli a rozvíjali sa. Ak hľadáš projekty, ktoré Ťa budú baviť, prácu, ktorá Ti dá slobodu (home office, flexibilná pracovná doba) a firemnú kultúru, ktorá je otvorená tvojím nápadom, potom pokračuj v čítaní.

Väčšina našich projektov je medzinárodných, pre krajiny západnej a severnej Európy. Naši zákazníci sú z rôznych oblastí businessu - media, logistika, bezpečnosť, medical, telekomunikácie atď. Máme viac ako 50 paralelne bežiacich projektov a môžeme Ti umožniť rotáciu medzi nimi. Preto sa tak môžeš dostať z projektu v C# na projekt v JavaScript alebo v iných technológiách, podľa Tvojho záujmu.

We are looking for .NET developers for this project:

The location of the client: Germany

The client specialization:
Our client is developing a desktop application. A very successful ERP software for laundries which is built for about 20 years in VB.NET The client is currently working on rewriting/migrating this VB application to a newer technology stack - C#/WPF. This new implementation is based on WPF and MVVM.

What are we developing? Desktop app

Why does the client want to develop this project?
The client has been rewriting the existing (very successful) VB app to a newer technology stack – C#/WPF

The size of the team?
Expecting more than 10 in the future. The client team size approx 15, but only a few will work together with our team.

Reality (percentage of new developing and maintenance, some vision for the future)?
We expect 100% development at least during the 1st year

The possibility of the home office (how many days are possible)?
Max 2 per week

Plan for current work/technologies:
* C#
* New Base Assembly (.NET Standard 2.0)
* New WPF Base Assembly (.NET 4.7.1), transferring all custom controls.
* MVVM Pattern (Custom ViewModel and Model Base)
* PRISM (Only selected modules, like a PTV module)
* 3-Layer architecture, with the possibility to have 3 or 2 Tier at the same time. In the first step, we will focus on 2-Tier (with 3-Layer)
* New DAL (.NET Standard 2.0) with ORM (EF Core)
* New BL (.NET Standard 2.0)
* New UI-BL-DAL communication by IOC/Interfaces (Autofac DI Container) which should easily allow switching between 2 or 3 tier

You don't have to know all of these technologies. You should love .NET and be interested in a few technologies which we mentioned.

* Flexible working hours, home-office
* Additional holidays after 1 year in the company
* Meal vouchers
* Cafeteria system bonuses
* Referral bonus
* Loyalty bonus
* Paid certification, technical and soft-skills trainings
* In house training (hackathons, coding dojos, hands-on, workshops and seminars etc.)
* Possibility of attending international conferences
* Language courses - English, German
* Great company events
* Weekly company breakfasts

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Work with interesting technologies for international clients
* Passionate colleagues who will support you in your growth
* Professional and personal growth
* Regular salary and performance review
* Employment for the indefinite period
* Offices in central Prague/Bratislava/Zlín
* Opportunity for travel
* Friendly team, open door policy, informal company culture

Spoločnosť Ciklum Western Europe (predtým známa ako CN Group CZ) je lídrom v oblasti nearshore agilného vývoja softvéru a poskytuje svoje služby v kľúčových odvetviach, ako sú financie, doprava, logistika, publishing, telekomunikácie, e-commerce, embedded, zdravotníctvo a QA/testovanie.

Naša silná kultúra a hlboké odborné znalosti sú podporené globálnymi príležitosťami a neuveriteľným tímom takmer 4000 talentovaných odborníkov po celom svete, renomovanými investormi a solídnym portfoliom klientov.
Špecializujeme sa na produktové inžinierstvo a digitálne služby využívajúce najnovšie technológie pre spoločnosti v rebríčku Fortune 500 aj pre rýchlo rastúce organizácie.

Pokiaľ hľadáte zaujímavú pracovnú príležitosť v spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií, pozrite sa na voľné pozície v spoločnosti Ciklum Western Europe tu: https://jobs.ciklum.com/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3463920  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000,- EUR