Programátor pro průmyslovou automatizaci

CMS s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví Vás stereotypní práce? Programujeme a vyvíjíme nové projekty v oblasti průmyslové automatizace. Přidejte se k nám!

Váš profil:

- SŠ/VŠ technického směru.

- Základní znalosti či praxe v oboru průmyslové automatizace výhodou.

- Výhodou znalosti vizualizačních a databázových systémů.

- Řidičský průkaz sk. B.

- Spolehlivost, pečlivost, schopnost řešit problémy, samostatnost.

- Aktivní přístup, disciplinovanost.

Vaše úkoly:

- Vytváření podkladů (dokumentace pro tvoru SW aplikací).

- Programování SW aplikace.

- Samostatná analýza a projednání přípravné a projektové dokumentace.

- Příprava školících materiálů.

- Odladění jednotlivých částí programů, uvádění SW a HW do provozu a následná údržba.

Vaše příležitost:

- Zajímavé pracovní uplatnění.

- Odpovídající finanční ohodnocení.

- Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13.plat, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání).

- Nástup možný ihned.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou