Research Manager pre medzinárodný projekt

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacOd 1 600 € brutto, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jedna z najväčších humanitárnych organizácií v pomoci utečencom z Ukrajiny sa zapájame do významného medzinárodného projektu UNHCR. Na Slovensku vytvárame projektový tím, ktorý sa bude priamo svojimi úlohami napájať na poslanie a činnosť medzinárodnej organizácie IMPACT. V dôsledku vojenského konfliktu na Ukrajine je monitorovanie, výskum a zber dát kľúčovým momentom, ktorým budeme schopní pomenovať prioritné oblasti, z ktorých budú vychádzať odporúčania pre multisektorové aktivity na Slovensku.

Hľadáme skúseného manažéra, ideálne z humanitárnej oblasti, ktorému vieme ponúknuť zaujímavú, celospoločensky prospešnú prácu v medzinárodnom projekte v trvaní do 31.12.2022 na hlavný pracovný pomer .

Tvojou úlohou bude:
- Riadenie celého tímu pre prieskum slovenského prostredia (5-6 ľudí) ako súčasť medzinárodného tímu (Poľsko, Rumunsko, Moldavsko, Slovensko)
- Realizácia prieskumov v oblasti tém súvisiacich s príchodom utečencov, hodnotenie výsledkov a komunikácia s inštitúciami s cieľom definovať hlavné oblasti pre hľadanie riešení na Slovensku
- Zabezpečiť, aby sa všetky hodnotenia plánovali v súlade s príslušnými cieľmi projektu a výskumným cyklom programu
- Úzko spolupracovať s operačným manažérom, aby sa zabezpečila správna implementácia logistických, finančných, administratívnych, bezpečnostných a HR procesov pre zber dát na Slovensku
- Udržiavať pravidelnú komunikáciu s centrálou IMPACT o pokroku výskumov
- Zabezpečiť vypracovanie včasných a presných výstupov hodnotenia
- Pod vedením koordinátora pre Slovensko, definovať výstupy výskumov a pripravovať ich komunikáciu cez rôzne externé komunikačné kanály
- Identifikovať možné informačné rozpory s humanitárnymi prioritami
- Ako člen regionálneho vrcholového manažmentu (SMT) prispievať k rozvoju a implementácii národnej stratégie REACH pre Slovensko
- Prezentovať výsledky výskumu príslušným partnerom, aby sa zlepšilo ich využitie a vplyv
- Zabezpečovať, aby externá komunikácia s partnermi a kľúčovými zainteresovanými stranami vrátane agentúr OSN, miestnej a národnej vlády a mimovládnych organizácií prebiehala a bola náležite zdokumentovaná

Čo sa ti u nás bude páčiť:

• výborný tím jednej z najväčších mimovládnych organizácií na Slovensku, v ktorom je radosť pracovať,
• tvoja práca bude mať zmysel – vďaka tebe budeme schopní lepšie pomáhať konkrétnym ľuďom na Slovensku,
• možnosť spolupráce na rozvoji programov oddelenia,
• výborný tím, v ktorom je radosť pracovať
• ochota podporiť vaše nápady tímovou prácou na ich realizácii
flexibilný pracovný čas, 5 dní dovolenky navyše, mobilný telefón,
• 3 dni sick days
• Multisport karta
• prístup na vzdelávací portál Seduo

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:

Pošli životopis (max. 2 strany) spolu s motivačným listom (max. 1 strana) na prá[email protected] čím skôr, maximálne však do 24.5 Ako predmet e-mailu uveď “Research Manager”.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Politické vedy, Sociálny výskum, Ekonómia, Medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Všeobecné spôsobilosti:

- Skúsenosť s riadiacou pozíciou v humanitárnej oblasti výhodou
- 3 roky relevantnej skúsenosti v humanitárnej oblasti – riadenie projektu, programu, výskum, analýzy
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Istota v metódach analýz a spracovania dát v oblasti humanitárnej pomoci
- Znalosť práce so štatistickým software napr. STATA

Jazykové znalosti:

Angličtina na komfortnej úrovni slovom aj písmom (účasť na medzinárodnom projekte)
Znalosť ruštiny alebo ukrajinčiny výhodou.

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4329317  Megjelentetés dátuma: 14.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac