Projektový manažér/ Projektová manažérka Projekt DOM.ov

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 €/mes, brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Celková zodpovednosť za projekt
• Pravidelná komunikácia s partnermi
• Organizácia projektových stretnutí, workshopov a okrúhlych stolov
• Monitorovanie a reportovanie o priebehu projektu donorovi
• Spolupodieľanie sa na tematických výstupoch projektu
• Príprava ďalších projektových návrhov na podporu našich aktivít

Čo ponúkame:
• Priestor pre osobný rozvoj a možnosť učiť sa
• Možnosť spoluvytvárať zmeny na Slovensku
• Skvelých kolegov a kolegyne v malom tíme

Ak sa k nám chcete pridať, pošlite krátky motivačný list (vrátane očakávaného platu) a svoj životopis do 31.7.19 na [email protected] s predmetom emailu: „Projektový manažér/manažérka PROJEKT DOMOV“. Prosíme uchádzačov, aby predmet emailu označili jasným názvom pozície, o ktorú sa uchádzajú.

KTO SME
● Pomáhame ľuďom zmeniť a zlepšiť ich život cez program svojpomocnej výstavby individuálnych rodinných domov pre rodiny zo sociálne a priestorov vylúčených území (najmä Rómov) a asistencia obciam pri riešení problémov s bývaním
● cieľom organizácie je v spolupráci so samosprávami nájsť efektívny a udržateľný model územného rozvoja existujúcich rómskych komunít (osád), ktorý by miestnym rodinám dal šancu získať vlastnými silami štandardné a legálne bývanie
● sme jedna z najprogresívnejších mimovládnych organizácii v tzv. rómskej téme, ktorá rozvíja program bývania formou svojpomocnej výstavby rodinných domov financovanej z mikropôžičiek od Slovenskej sporiteľne
● v prvom roku existencie organizácie sa pilotne rozbehla výstavba 20 rodinných domov v 4 obciach a boli vytvorené podmienky na ďalšiu výstavbu a rozvoj modelu. Naša ambícia sú stovky až tisíce klientov
● Projekt DOM.ov je spoločnou dcérskou mimovládnou organizáciou Človeka v ohrození, n.o. a Združenia pre lepší život. Viac informácií o organizácii je dostupných na https://projektdomov.sk/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame:
• Najmenej 2-ročnú predchádzajúcu skúsenosť s riadením projektov
• Záujem o rómsku problematiku
• Výborné organizačné schopnosti
• Schopnosť dodržiavať termíny a plánovať prácu
• PC a MS Office zručnosti
• Schopnosť pracovať samostatne

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3712275  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 €/mes, brutto