Finančný manažér/Účtovník

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Baštová 343/ 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100€ v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovník / Účtovníčka má u nás za úlohu:

kontrolovať kompletnosť účtovných dokladov
viesť podvojné účtovníctvo
finančne riadiť vybrané projekty
realizovať bankové úhrady
spolupracovať pri príprave účtovnej závierky organizácie
spolupracovať pri príprave rozpočtov k podávaným projektom

Čo sa vám u nás bude páčiť:

vaša práca bude mať zmysel – vďaka Vám budeme schopní pomáhať konkrétnym ľuďom nielen doma, ale i vo svete.
výborný tím, v ktorom je radosť pracovať
ochota podporiť vaše nápady tímovou prácou na ich realizácii
5 dní dovolenky navyše, flexibilný pracovný čas

Ak sa k nám chcete pridať, pošlite krátky motivačný list (vrátane očakávaného platu) a svoj životopis na [email protected] s predmetom „Finančný manažér/Účtovník“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:

minimálne 2 roky praxe v ekonomickej oblasti a účtovníctve (skúsenosť v neziskovom sektore výhodou)
výbornú znalosť podvojného účtovníctva
prácu s excelom
znalosť súvisiacich zákonov
základy angličtiny
samostatnosť, zodpovednosť
skúsenosť s prácou s ekonomickým softvérom (skúsenosť s prácou v programe MS Dynamics Navision výhodou)

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3330194  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€ v závislosti od skúseností