Koordinátor/ka neustáleho zlepšovania

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cloetta Slovakia s.r.o., Ulica Zeppelina, Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinátor kontinuálneho zlepšovania je zodpovedný za presadzovanie, podporu a udržanie kultúry neustáleho zlepšovania (CI);
• Podporuje rozvoj organizačných schopností, zlepšuje výkon závodov, implementuje plán zlepšovania, podporuje zavádzanie CLLP v závode;
• Zavádzanie a udržiavanie lokálnej kultúry neustáleho zlepšovania (CI) vo všetkých oblastiach závodu so silným zameraním na výrobu a prevádzku;
• Podporovanie procesov a nástrojov riadenia zmien s cieľom realizovať strategické ciele spoločnosti;
• Podporovanie a rozširovanie lokálnych schopností pri používaní nástrojov a metód neustáleho zlepšovania (Lean, Six Sigma, CLPP);
• Poskytovanie podpory manažérovi CI pri realizácii hĺbkovej diagnostiky s cieľom identifikovať oblasti zamerania a príležitosti pre potenciálne projekty;
• Poskytovanie pomoci tímu manažmentu závodu pri riadení projektov zlepšovania, vrátane určovania rozsahu, zadania projektu, plánovania zdrojov, sledovania pokroku a prínosov projektu, ako aj kontroly udržateľnosti výsledkov;
• Podpora pri lokálnom zavádzaní stratégie CLPP a budovanie požadovaných schopností; zabezpečovanie úplného a úspešného zavádzanie CLPP a jej praktickú aplikáciu na dennej báze.

• Zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• Rôznorodá práca s perspektívou kariérneho rastu
• Podpora vzdelávania a rozvoja
• Finančné výkonostné bonusy
• Vianočný bonus
• Vernostné bonusy
• Príspevky pri životných udalostiach
• Pracovné voľno nad rámec zákona
• Dva dni dovolenky navyše
• Príspevok na DDS
• Príspevok na dochádzanie, zo vzdialenejších lokalít
• Kafetéria benefitov
• Príspevok na rekreáciu
• Možnosť HO

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate dané požiadavky, pošlite nám prosím svoj životopis. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Projektový manažment - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

5

• Skúsenosti so zavádzaním Lean nástrojov do výrobného procesu
• Vedomosti o metódach a nástrojoch neustáleho zlepšovania ako je Lean, Six Sigma, TPM (prednostne certifikovaný Green Belt
• Sebavedomé vystupovanie a skúsenosti so školením iných ľudí
• Dobrý tímový hráč
• Predchádzajúce skúsenosti s riadením výrobnej linky alebo práca ako vedúci tímu;
• Solídne skúsenosti s riadením projektov
• Rozsiahle skúsenosti s koučovaním a zapájaním iných osôb do práce;
• Vynikajúce komunikačné, prezentačné zručnosti a zručnosti na riešenie konfliktov;

Spoločnosť Cloetta, založená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v štátoch severnej Európy a Holandska. Cukríky, čokoládové výrobky, oriešky, pastilky či žuvačky, vyrábané v ôsmych výrobných závodoch, môžete kúpiť vo viac ako 50 krajinách sveta. Cloetta vlastní tradičné a silné značky, ako Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band či Nutisal. Takmer 2500 zamestnancov v 15 krajinách sveta pomáha vyprodukovať viac ako 90 tisíc ton cukroviniek každý rok a spoločne napĺňať misiu spoločnosti – Priniesť úsmev do chvíľ maškrtenia.
Najväčší spomedzi výrobných závodov sídli od roku 2006 v priemyselnom parku Levice – Géňa. Tu našlo svoju pracovnú príležitosť takmer 780 zamestnancov, čím sa spoločnosť Cloetta stala jedným z kľúčových a zároveň stabilných zamestnávateľov v regióne. Závod v Leviciach je špecializovaný na širokú základňu technológií, od žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov až po pastilky špecifických príchutí.
V Cloette sa riadime zásadami tímovej spolupráce, vážime si vzájomnú dôveru a spolu s hrdosťou na naše značky a produkty si vychutnávame to, čo naozaj robíme.
V našom tíme radi privítame ľudí, ktorí uznávajú rovnaké hodnoty ako my a pre ktorých je práca miestom nadobúdania odborných znalostí, rozvíjania kompetencií a priestorom, kde možno naplno využiť vlastný potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3866919  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac