Kvetinár - florista

CLIVIA VIANOCE s.r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac+bonusy za plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s kvetinami, starostlivosť o predajňu, starostlivosť o rezané aj črepníkové kvety, kvetinové realizácie u zákazníkov, požadovaná práca na sebe - sebarozvoj,

Práca v kolektíve šikovných, tvorivých a kreatívnych ľudí,
flexibilná pracovná doba
otvorená komunikácia

motivačný list + životopis posielať na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvetinárstvo Clivia je vyše 15 rokov na trhu a ponúka najširšiu paletu rezaných a črepníkových kvetov v Banskej Bystrici. Je miestom, kde sa môžete inšpirovať a načerpať radosť z kvetín. Ponúkame osobný prístup ku každému zákazníkovi a snažíme sa vyhovieť jeho požiadavkám. Radi zabezpečíme nielen kvetinovú výzdobu priestorov aj podujatí. Vo svojej ponuke máme aj realizácie a výsadby priamo u zákazníka.
Súčasťou našej ponuky je aj donáškový servis kvetov - Pošli kvety domov.
ID: 3968688  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac