Vedoucí lékař/-ka psychiatr

CLINTRIAL s.r.o. (Clinterap s.r.o.)

Místo práce
Benešov u Prahy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní mzda 3200 EUR / měsíc (po zkušební navýšení době až 4000 EUR + bonus)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/-ni psychiatra do zavedené ordinace psychiatrie v Benešově u Prahy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí zavedeného zdravotnického zařízení, kolegiální jednání, 5 týdnů dovolené, odborné semináře na pracovišti, předem definované nadstandardní podmínky (nástupní mzda 3200 EUR; po zkušební době navýšení mzdy 4000 EUR + bonus).
Možnost kombinovat práci v ordinaci:
- klinické lékové studie,
- konziliární návštěvy v alzheimercentrech,

Informace o náboru

Pomůžeme s potřebnou administrativou, včetně bydlení v blízkosti pracoviště.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

psychiatrie, nebo dětská a dorostová psychiatrie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zavedené nestátní zdravotnické zařízení poskytující profesionální služby v oblasti komplexní péče o duševní zdraví od roku 1995. Naše služby jsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Provozujeme ordinace psychiatrie, dětské psychiatrie, klinické psychologie a neurologie v Praze a Středních Čechách.
Podporujeme otevřenou komunikaci, dbáme na osobní rozvoj a profesní růst.
Naší prioritou je individuální přístup a kvalitní péče.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3466942  Megjelentetés dátuma: 17.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupní mzda 3200 EUR / měsíc (po zkušební navýšení době až 4000 EUR + bonus)