Koordinátor klinických štúdií v súkromnom zdravotníckom zariadení

Cliniq s. r. o.

Miesto práce
Poliklinika Ružinov, Ružinovská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiaca) pevná mzda: polovičný úväzok 1500 Eur mesačne + bonusy podľa výsledkov b) alebo výkonnostné odmeňovanie: podiel z výnosov štúdií + bonusy podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia klinických štúdií na pracovisku
- Vedenie administratívy klinických štúdií
- Manažment vizít pacientov
- Komunikácia s CRO a sponzorujúcimi biomedicínskymi spoločnosťami

Ponúkame:
- Nadštandardné odmeňovanie podľa výkonu
- Flexibilná pracovná doba
- Priateľský kolektív

Hľadáme koordinátora klinických štúdií v súkromnom zdravotníckom zariadení. Toho času je rozsah práce v polovičnom úväzku. Nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti s realizáciou klinických štúdií. Časť práce možná vo flexibilnej pracovnej dobe alebo z domu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Vzdelanie: vysoká škola s lekárskym, zdravotníckym alebo prírodovedným zameraním
- Skúsenosti s realizáciou klinických štúdií
- Angličtina: úroveň B, C
- Komunikačné a riadiace schopnosti
- Živnostenský list výhodou

Spoločnosť Cliniq je prevádzkovateľom Polikliniky Bezručova. V roku 2022 otvorila 10 medicínskych centier a plánuje ďalší rozvoj. Disponuje dlhoročnými skúsenosťami a know-how v oblasti poskytovania špecializovanej ambulantnej, všeobecnej ambulantnej starostlivosti a jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Vyznačuje sa proklientským prístupom, ktorý sa teší veľkému záujmu pacientov. V strede nášho úspechu sú naši kolegovia: lekári, sestry a ďalší zamestnanci, ku ktorým pristupujeme ako k partnerom. Chcete o nás viac vedieť? Bližšie informácie o našej spoločnosti a pracovných pozíciách nájdete na stránke pre záujemcov o zamestnanie na Poliklinike Bezručova: https://shorturl.at/bDEN5 alebo na stránke polikliniky: www.poliklinikabezrucova.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3912658  Megjelentetés dátuma: 15.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac