Programátor

CLEVERSOFT, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna. Konkrétna výška bude závisieť od splnenia požiadaviek na uvedenú pozíciu uchádzačom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj, vytváranie a programovanie intranetových, portálových a cloudových riešení a iných webových aplikácií
- programovanie UI vyvíjaných aplikácií
- programovanie v C#, ASP.NET, ASP.NET MVC
- programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL

- práca v neformálnom kolektíve dynamickej spoločnosti
- podieľanie sa na medzinárodných projektoch
- prístup k moderným technológiám a školeniam (napr. MS Azure)
- prémiové hodnotenie založené na projektových výsledkoch

Informácie o výberovom konaní

- Po úvodnom zaškolení možnosť práce z domu.
- Pozícia vhodná aj pre Junior programátora.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť nasledovných technológií vítaná:
- Programovanie v ASP.NET
- Microsoft Visual Studio
- MS SQL Server
- Grafické cítenie pri tvorbe UI (znalosť Javascript frameworku výhodou)

Sme dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií, zameraná na implementáciu špecifických produktov, vývoj softvérových riešení na mieru a poskytovanie profesionálnych konzultačných služieb v medzinárodnom prostredí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3942994  Megjelentetés dátuma: 27.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac