Senior Angular Developer s .NET Core – KE/remote

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1800 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lákajú Vás projekty v oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov ako aj projekty týkajúce sa inovatívnych riešení v sektore e -mobility a smart home? Máte skúsenosť s Angularom a zároveň sa zaujímate aj o .NET? Tak sa nám neváhajte ozvať a dohodneme si online stretnutie.

Čo Vás čaká?
• budete sa podieľať na vývoji a údržbe rôznych aplikácií v oblasti obnoviteľných zdrojov
• Vašou náplňou práce bude aj analýza požiadaviek zo strany zákazníka a poskytovať technické riešenia
• do Vašej agendy bude spadať vývoj nových aplikácií na základe požiadaviek zákazníka
• ponesiete zodpovednosť za kvalitu naprogramovania a dodania zverenej časti aplikácie, vrátane kvalitného otestovania a dokumentácie
• pracovať môžete remote alebo onsite v Košiciach

Čo by ste mali vedieť?
• na tejto pozícii zúročíte Vaše skúsenosti v programovaní v jazyku Angular ale nezaobídete sa ani bez znalostí C#, .NET Core, Azure
• znalosť niektorých repository systémov (napr. Git, SVN)
• zabodujete znalosťou v asynchrónnom programovaní
• pri svojej práci zúročíte znalosť databáz MS SQL a SQLite
• stojíte si za svojim zodpovedným prístupom a analytickým vhľadom pri riešení zverených úloh
• slovenský alebo český jazyk ovládate výborne, angličtinu pokročilej úrovni

Čo ponúkame?
• príjemné pracovné prostredie a stabilné zázemie dobre prosperujúcej českej IT firmy, pôsobiacej na trhu od roku 2000, na Slovensku pôsobíme 16 rokov
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami stále sa učiť nové veci a prístupy
• u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• v Cleverlance získate vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení
• ponúkame Vám mzdu, ktorej základná zložka bude od 1 800,- EUR brutto mesačne – jej konkrétna výška sa však bude odvíjať v závislosti od Vašich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti
• ponúkame Vám benefity akými sú výuka AJ/NJ, Multisport karta, sick days, čaká Vás množstvo firemných akcií, zázemie moderných kancelárií v centre mesta, v blízkosti historického centra s kvalitným vybavením pre športovcov a milovníkov kvalitného jedla a kávy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AngularJS - Pokročilý
.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
GIT - Pokročilý
SVN - Pokročilý

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 4060366  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac