Inšpektor kvality - pekáreň Bratislava

Miesto práce
Budatínska 36, 851 05 Bratislava - Petržalka
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacMinimálna hrubá mzda od 900 € + 10 % prémie. Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej pekárne v Bratislave hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:
- zabezpečovanie funkčnosti systému kvality a zdravotnej nezávadnosti
- kontrola v rámci vstupných, medzioperačných a výstupných skúšok podľa platných špecifikácií a postupov
- kontrola dodržiavania výrobnej a hygienickej praxe vrátane sanitačných postupov
- kontrola vedenia záznamov v rámci systému kvality spoločnosti a záznamov na CCP a CP v čase
- spolupráca s obchodným úsekom v oblasti riešenia reklamácií
- vykonávanie kontroly funkčnosti metrologických zariadení, činnosti údržby a zamestnancov vo vzťahu ku kvalite a zdravotnej nezávadnosti výrobkov
- uskutočňovanie mikrobiologických odberov vzoriek
- realizácia výrobkových auditov

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti potravinárskeho priemyslu hľadá dynamického kolegu do tímu so skúsenosťou s riadením systému kvality vo výrobnom potravinárskom podniku. Pozícia je taktiež vhodná pre absolventa VŠ so zameraním na "Bezpečnosť a kontrola potravín". Kandidátom ponúkame:
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny PENAM SLOVAKIA
- možnosť odborného rastu, vzdelávanie, školenia
- ústretový kolektív
- zamestnanecké zľavnené lístky pre nákup produktov spoločnosti
- zvýhodnené PZP a havarijné poistenie pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov a pod.

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/ 2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky resp. chemický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inšpektor kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore potravinárskom alebo chemickom - podmienkou,
- prax v oblasti kvality v potravinárskom podniku je výhodou,
- znalosť legislatívy v oblasti kontroly a kvality potravín,
- komunikatívna osobnosť s prirodzenou autoritou,
- skúsenosti s vedením ľudí,
- silné organizačné schopnosti a samostatnosť,
- zodpovedný prístup a zmysel pre detail,
- časová flexibilita v prípade krízových situácií,

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 4018488  Megjelentetés dátuma: 30.9.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac